Warto mieć świadomość, że obecnie wybór damskich klapek jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Czym kobiety powinny się sugerować przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze wspomnianego produktu? Jakie kwestie koniecznie trzeba wziąć pod uwagę?

Klapki damskie na wyższym poziomie

Jest to najnowszy trend wśród obuwia przeznaczonego na lato. Produkt bowiem łączy w sobie wysokie podeszwy z prostymi górami. Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się damskie klapki na gumowej platformie.

Rekomendowane jest postawienie na błyszczące przody i traktorowe podeszwy. Klapki będą wtedy w stanie doskonale podkreślić rockowe stylizacje. Z kolei fanki obcasów powinny zaopatrzyć się w klapki na koturnie.

Stylowe klapki na lato

Przedstawicielki płci pięknej mogą także zdecydować się na eleganckie klapki (https://deezee.pl/klapki) na płaskiej podeszwie. Rekomendowane jest postawienie na obuwie wyposażone w szeroki pasek. Prosty model będzie doskonałym rozwiązaniem do poruszania się na co dzień. Wspomniany dodatek może przykuć uwagę osób trzecich. Należy pamiętać, żeby zadbać o pedicure, a także pięty w przypadku zdecydowania się na klapki z odkrytymi piętami. Warto mieć świadomość, że minimalistyczne klapki będą w stanie doskonale uzupełnić spódnicę maksi.

Jakie są obecnie najmodniejsze klapki?

Obecnie zdecydowanie największą popularnością cieszą się klapki damskie z motywem wężowej skóry. Rekomendowane jest przedstawicielkom płci pięknej postawicie na różowe oraz beżowe odcienie. Świetnym rozwiązaniem będzie także postawienie na model w kolorze srebra i złota.

Warto szukać wspomnianych modeli w zestawach z białą podeszwą. Kobiety nie mogą przejść obojętnie obok produktów z tropikalnymi motywami. Świetną opcją na upały będą klapki w barwach błękitu, turkusu oraz zieleni.

By Borska